کارتریج فیلتر هوا

ضرورت فیلتر هوا

ضرورت فیلتر هوا چیست ؟

تمام خودرو ها نیازمند فیلتر هوا هستند که باید فیلترموردنیازبرای آنها تولیدوتامین شودکه شماتولید کننده محترم می توانید این کار را انجام دهید.

مهترین سوالی که به ذهن مشتریان عزیزخطورمیکند بحث اشباع کارواشباع بازارفیلترمی باشدکه درپاسخ به این دوستان میتوان گفت:

کار تولید فیلتر هوا به هیچ وجه اشباع نشده و روز به روز نیاز به فیلتر هوا بیشتر می شود

مزایای تولید فیلتر هوا :

تولید کننده فیلترمثل خودرو ساز نبوده که فقط خودرو خاصی را تولید نماید ، تولید کننده فیلتر هوا می تواندفیلتر تمامی خودروهای ایرانی و خارجی را تولید نماید.

در کشور ایران واردات فیلتر هوا فقط برای خودروهای خارجی آنهم با کسب مجوز از وارد کننده اصلی آن خودرو خاص مجاز بوده و در بازار شما به هیچ وجه نمی توانید فیلتر هوای خارجی پیدا کنید

پس رقبای شما هموطنان شماهستند و خوشبختانه ما فروشند گان اصلی خرید مواد اولیه و کاغذ فیلتر هوا را به شما معرفی می کنیم پس شما می توانید فیلتر هوا را به قیمت مناسب مثل قیمت همکارتان تولید و با قیمت ثابت در بازار پخش نمایید ودریک بازار رقابتی سالم وپرسود سرمایه گذاری نمایید.

فیلترهوا تا 30 درصد مصرف سوخت را کاهش می دهد پس از نکته نظر دیگر با این وضعیت بنزین مردم مجبور به تعویض زود به هنگام فیلتر هوای خودروی خود خواهند شد.

فیلتر هوا مصرفی بوده و تاریخ انقضاء ندارد.

کارتریج فیلتر هوا
کارتریج فیلتر هوا

واردات فیلتر هوا : 

از طرفی چون حجیم است ، واردات آن برای تجار صرفه اقتصادی قابل قبول نداشته و بنا بر این تولیدکنندگان داخلی میتوانند با نیروی انسانی کم و سرمایه نسبتا کم و فضای کارگاهی ساده و آموزش سریع و آسان ،محصول خود را با کیفیت مناسب تولید و روانه بازار مصرف نمایند .

ضرورت فیلتر هوا به دلیل سوددهی آن نسبت به موارد دیگر به اذعان بسیاری از تولید کنندگان ، بسیار خوب و بالاست.

با سرمایه کم میتوان کار تولید فیلتر هوا را به راحتی در کارگاههای کوچک و حتی بصورت خانگی به کار انداخت و به سود و درآمد خوب در نتیجه تلاش دست پیدا کرد.

کاری تمیز ، بدون بو و بدون آلودگی شغلی مستقل ، پردرآمد وآینده دار برای جوانان و افرادی که میخواهند بطورمستقل کار کنند و مناسب برای تمامی شهرهای کوچک وبزرگ ، فقط با یک نیروی کار ، کاری بدون سر و صدا. بدون آلودگی ، بدون خطر.بدون دود و بو و بدون زحمت.

30 الی 40 متر جا میخواهد حتی درکوچکترین فضا ویا هرجا که برق معمولی 220 ولت داشته باشد. به راحتی میتوان از کمترین سرمایه بیشترین سود را برداشت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های تولیدی فیلتر هوا و همچنین انواع فیلتر هوا میتوانید به بخش محصولات پارس متین مراجعه نموده . مقالات گرد آوری شده توسط کارشناسان ما را مورد بررسی قرار دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =