ساخت دستگاه چین کن کاغذ فیلتر ماشین

ساخت دستگاه چین کن کاغذ فیلتر ماشین چگونه است ؟

ساخت فیلتر هوا پیش نیاز هایی دارد که کاغذ چین خورده یکی از این پیش نیاز ها می باشد و اما تولید کاغذ های چین خورده خود دارای شرایطی است که مهم ترین آن وجود دستگاه کاغذ چین کن اتومات یا غیر اتوماتیک است که به وسیله این دستگاه میتوان رول کاغذ های مخصوص فیلتر هوا را چین داد و آماده تبدیل شدن به فیلتر هوا نمود.

ساخت دستگاه چین کن کاغذ فیلتر ماشین شامل چندین قطعه می باشد که با همکاری هم اقدام به چین دادن کاغذ فیلتر هوا میکنند.

اصلی ترین این قطعات شامل محفظه مربوط به نگهداری رول کاغذ، مسیر انتقال، انبرک های چین کننده کاغذ و محفظه ی نگهداری کاغذ چین خورده می باشد که پس از کار افتادن دستگاه با همکاری داشته و به تولید کاغذ چین خورده فیلتر هوا اقدام کینند.

ساخت دستگاه چین کن کاغذ فیلتر ماشین شاید یکی از اصلی ترین بخش های تولیدی لوازم جانبی خودرو می باشد زیرا این دستگاه است که در نهایت مقدمات ساخت فیلتر هوا را مهیا میکند فیلتر هوایی که در این چند ساله به دلیل افزایش آلودگی هوا بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و نقش تاثیر گذار آن در کاهش آلودگی هوا به چشم می آید.

ساخت دستگاه چین کن کاغذ فیلتر ماشین

کاغذ فیلتر هوا اصلی ترین بخش فیلتر هوا می باشد. دود خارج شده از موتور قبل از خارج شدن از ماشین ابتدا از فیلتر هوا عبور میکند آلایندگی های آن به کاغذ های درون فیلتر هوا میچسبند و در نتیجه این کار دود خارج شده از خودرو از آلایندگی کمتری برخوردار است و تاثیر قابل توجهی در کاهش میزان آلودگی هوا خواهد داشت.

تولید فیلتر هوا :

فیلتر هوا وسیله ای است که هم میتوان آنرا به صورت انبوه و در کارخانه تولید کرد و هم به صورت دستی در یک اتاق یا انباری کوچک میتوان به صورت دستی آنها را ایجاد نمود و از فروش آنها کسب درامد نمود.

فیلتر هوا قسمتی مهم در خودرو به حساب می آید و به همین دلیل است که نظارت سازمان استاندارد بر روی تولید آن تشدید شده است به همین جهت خرید و فروش فیلتر هواهای دستسازی کارگاهی خلاف قوانین بوده و در صورت ثبیت این جریان خریدار و فروشنده مقصر هستند زیرا سازمان استاندارد معتقد است فیلتر هوای تولیدی باید در آزمایشگاه های مخصوص آزمایش شده و پس از دریافت گواهی نامه های مربوطه و درج آرم استاندارد و شماره ثبت آن بر روی محصول قابل ارائه به بازار مصرف میباشد.

دستگاه چین کن کاغذ فیلتر ماشین  :‌

ساخت دستگاه چین کن کاغذ فیلتر ماشین به گونه ای است که هم میتوان آنرا برای کارخانجات و هم منازل طراحی و ساخت.

تنها تفاوتی هم که از نظر ساخت دستگاه کاغذ چین کن فیلتر ماشین برای کارخانه و خانه وجود دارد ابعاد آن می باشد که به دلیل محدود بودن فضای منازل دستگاه در ابعاد کوچکتری ساخته میشود تا بتوان از آن در اتاق خواب و یا انبار استفاده کرد و با تولید فیلتر هوا در منزل از فروش این منصول درامد زایی کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =