ساخت دستگاه فیلتر هوا

ساخت دستگاه فیلتر هوا چگونه است؟

این دستگاه در ماشین ها کاربرد دارد و ممکن است که در سال چندین بار به تعویض آن نیاز پیدا کنیم .

از همین رو تولید آن در داخل کشور با استقبال بی نظیری وبرو شده است  و علت تولید داخلی آن این است که دستگاه فیلتر هوا حجم زیادی دارد و واردات آن از کشورهای دیگر به صرفه نیست.

علاوه بر این میتوان گفت که تجار و بازرگانان و وارد کنندگان هیچگاه سرمایه خود را برای واردات این نوع کالا با این حجم وارد بازار کار نمیکنند.

از طرفی هم وقتی میشود این کالا را به این راحتی در کشور خودمان تولید کرد و درآمد خوبی هم از قبال آن داشت دیگر نیازی به وارد کردن آن از کشورهای دیگر نیست و بهتر است که کارآفرینی در جهت تولید آن در کشور خودمان انجام گیرد .

فیلتر هوا و موتور خودرو :

موتور قسمت های متفاوتی دارد مثل سوپاپ ها ، رینگ ، یاتاقان ، پیستون و سایر قسمت هایی که میتوانند توسط آلاینده ها و ذرات موجود به مرور زمان آسیب ببینند و دچار مشکل شوند .

برای تمیز  نگه داشتن این بخش ها و جلوگیری از ورود ذرات کثیف موجود در هوا در درون ماشین از فیلتر هوا استفاده میکنیم.

امروزه دستگاه هایی وجوددارند که شما در یک کارگاه کوچک که حتی میتواند بخشی از منزل شما باشد ساخت دستگاه فیلتر هوا را انجام دهید.

ساخت دستگاه فیلتر ماشین اصلا کار پیچیده ای نیست و با کمی آموزش میتوانید آن را فرا بگیرید و شروع به کار کردن در منزل خود کنید .

از طرفی درآمد ساخت دستگاه تولید فیلتر هوا به طور قابل ملاحظه ای زیاد است و میتواند برای شما یک منبع درآمد عالی باشد . پس از همین الان شروع کنید…

فیلتر هوا از بخش های بسیار مهم در هر ماشینی است . چرا که موتور را که پایه و اساس ماشین است را در برابر صدمات احتمالی از کثیفی و آلودگی موصون نگه می دارد و علاوه بر آن باعث می شود که احتراق و کار کردن روان موتور به درستی انجام شود. و در برابر تهدیدات خارجی موتور را حفظ میکند و سالم نگه می دارد.

ساخت دستگاه فیلتر هوا

تعویض فیلتر هوا چه ارتباطی به مصرف بنزین دارد؟

اگر فیلتر هوا را در زمان مناسب خودش عوض نکنیم مصرف بنزین نیز افزایش پیدا میکند. تعویض نکردن به موقع فیلتر هوا بر روی کارکرد موتور تاثیر می گذارد و همانطور که میدانید اگر موتور تنظیم کار نکند میتواند موجب چند برابر شدن مصرف بنزین شود.

بنابراین تعویض فیلتر هوا به طور غیر مستقیم بر روی مصرف بنزین تاثیر دارد. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که از نظر اقتصادی هم تعویض یک فیلتر هوا بسیار به صرفه تر از مصرف زیاد بنزین و سوختگیری بیش از اندازه برای ماشین است.

تعویض به موقع فیلتر هوا چه تاثیری بر روی محیط زیست میگذارد

اگر فیلتر هوا دیگر کارایی خود را نداشته باشد و کهنه شده باشد باعث ناقص سوختن بنزین می شود و این امر صدمات جبران ناپذیری به محیط زیست میزند و آلودگی های بسیار زیادی را وارد محیط میکند. پس بهتر است برای حفظ محیط زیستمان هم که شده حواسمان به تعویض فیلتر هوای اتومبیلمان باشد.

فیلتر هواهایی که با دستگاه فیلتر هوا ساخته می شود چقدر عمر میکنند

اصولا بین هر 3 تا 5 کیلومتر بهتر است که فیلتر هوای ماشین تعویض شود. علت  ساخت دستگاه فیلتر ماشین به تعداد زیاد و نمایندگی های فراوان آن در کارگاهها و منازل نیز همین است که  میزان استفاده از این فیلتر هوا ها با توجه به تعداد ماشین ها بسیار زیاد است.و این بالا بودن تعدا ماشین ها و این نیاز مبرم به تعویض فیلتر هوا زمینه را برای بازار کار مساعد خرید و فروش ساخت دستگاه فیلتر هوا مساعد میکند.

آموزش های لازم برای ساخت دستگاه فیلتر ماشین : 

در زمان ساخت دستگاه فیلتر هوا  آموزش هایی را برای نحوه کار بادستگاه به شما می دهند که شما بتوانید به راحتی با این دستگاه کار کرده و فیلترهوا های مناسبی بسازید .

 انواع فیلتر هوای قابل تولید با دستگاه تولید فیلتر هوا :

فیلتر هوا یونی ، فیلتر هوا هپا ، فیلتر هوا کاغذی ، فیلتر هوا اسفنجی ، فیلتر هوا کربنی ، فیلتر هوا uv ، فیلتر هوا روغنی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یازده =