دستگاه تزریق فوم آب بند سینک ظرفشویی

ساخت دستگاه فیلتر ماشین

ساخت دستگاه فیلتر ماشین چگونه است ‌؟

روزه با آلودگی بیش از حد هوا همه به فکر این هستند که چگونه میتوان از آلودگی بیشتر هوا جلوگیری کرد یکی از راه های جلوگیری از آلودگی بیشتر هوا استفاده از خودروهایی با میزان آلایندگی تولیدی کمتر می باشد.

از راه هایی که میتوان آلودگی خودروها را کم کرد میتوان به استفاده کردن مداوم و مستمر از فلیتر هوای تازه می باشد. در صورتی که هر راننده در فواصل معین اقدام به تعویض فیلتر هوای خودروی خود نماید میتوان انتظار داشت که هوای سالم تری را تجربه کنیم.

اما سوال اینجاست که فیلتر هوا چگونه ساخته میشود. فیلتر هوا توسط یک لایه پلاستیکی که به دور کاغذ های چین خورده ی مخصوص فیلتر هوا می باشد ساخته میشود .

این کاغذ های مخصوص فیلتر هوا خود نیز توسط دستگاه های مخصوصی ساخته و چین داده میشوند و که به آنها دستگاه کاغذ چین کن فیلتر ماشین گفته میشود.

ساخت دستگاه فیلتر ماشین

ساخت دستگاه فیلتر ماشین دارای پیچیدگی ها و ریزه کاری هایی می باشد به دلیل آنکه دستگاه کاغذ چین کن فیلتر ماشین باید به نوبه ای تنظیم شود که تمام چین هایی که بر روی کاغذ مخصوص فیلتر هوا داده میشود به طور یکنواخت و یکدست داده شود از این رو این دستگاه باید بسیار ظریف ساخته شود تا با کمترین خطا اقدام به چین اندازی به کاغذ های مخصوص فیلتر هوا نماید.

در صورتی که این تنظیمات در ساخت دستگاه فیلتر ماشین رعایت نشود در صورتی که دستگاه شروع به کار نماید شاهد آن خواهیم بود که کاغذ هایی با چین های نامرتب و نامنظم از آن خارج میشود که برای ساخت فیلتر هوا مناسب نمی باشند.

در نتیجه در هنگام ساخت دستگاه فیلتر ماشین باید دقت لازمه را به کار برد تا از خسارت های آینده جلوگیری نمود.

ساخت دستگاه فیلتر ماشین
ساخت دستگاه فیلتر ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهار =