دستگاه تزریق فوم

دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا

دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا با غلطک های اتوماتیک و همراه با تضمین خرید فیلتر هوا

این دستگاه ، یعنی دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا همانطور که از نام این دستگاه متوجه می شوید برای چین کردن به کار میرود . چین  کردن کاغذ یعنی حالت چین شکل دادن به کاغذ .

این دستگاه کاغذ ها را به شکل بسیار مرتب و ردیفی شکل چین میکند و نکته ی مهم اینجاست که این دستگاه عمل چین کردن را به شکل یکپارچه و یکدست انجام میدهد و تمام شیارهای چین شده از نظر اندازه و فشار وارد آمده بر آنها برای چین شدن با هم برابری می کنند.

این دستگاه کاربردهای متفاوتی در صنعت و استفاده های متعدد دارد اما بیشترین جایی که از این دستگاه استفاده می شود برای استفاده در دستگاه تولید فیلتر هوا است.

 در توضیح نحوه کارکرد این محصول میتوان گفت که کاغذهایی را به شکل رول مانند به عنوان ورودی میگیرد و کاغذهای چین شده را برای خروجی میفرستد.

اگر بخواهیم برای این دستگاه کاغذ چین کن از لحاظ ورئی کاغذ و خروجی دادنش مثالی بزنیم میتوانیم دستگاههای کارت خوان را مثال بزنیم که رول کاغذ در درون آن قرار میگیرد و رسید کسر حساب را به شکل یک فیش بیرون می دهد اما تفاوتی که وجوددارد اینجاست که خروجی دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا به شکل کاغذ های چین شده است.

بعد از خارج شدن کاغذ های چین  شده از این دستگاه ، این کاغذ به دستگاه فیلتر هوا الحاق می شودو در کل خروجی یک عدد دستگاه تولید فیلتر هوا تولید می شود.

این روند تولید دستگاه فیلتر هوا کاملا به شکل اتوماتیک انجام می شود. که در نهایت این دستگاه در اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد.

برای راه اندازی یک دستگاه تولید فیلتر هوا کافیست که یک دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا داشته باشید و بعد میتوانید با خیال راحت خط تولید دستگاه تولید فیلتر هوا را راه اندازی کنید و به مشتریانتان با خیال راحت تضمین خرید فیلتر هوا را که از شما میخرند بدهید.

همکاران ما در شرکت پارس متین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه های مختلف فروش و مشاوره هستند و همچنین اگر میخواهید خط تولید فیلتر هوا راه بیندازید میتوانید از کارشناسان بخش مشاوره و تضمین خرید دستگاه تولید فیلتر هوا و بخش مربوط به دستگاه چین کن کاغذ کمک بگیرید .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =