تامین مواد اولیه فیلتر هوا

تامین مواد اولیه فیلتر هوا چگونه است؟

فیلتر هوا نیز مانند هر محصول دیگر از چند بخش ساخته شده است . مواد اولیه فیلتر هوا از متریال هایی تشکیل شده اند که انتخاب آنها با متخصصان فعال در حوزه ساخت دستگاه تولید فیلتر هوا می باشد.

این وسیله نیز بسته به اینکه مرغوب یا نامرغوب است از متریال های متفاوتی تشکیل شده است. نکته ی حائز اهمیت این است که تامین مواد اولیه فیلتر هوا باید بسیار اختصاصی و با اندازه مشخص انجام شود.

این اندازه هایی که مشخص می شوند و اینکه چگونه این متریال در کنار هم قرا گرفته و با هم ترکیب شوند نیاز به تخصصی های ویژه دارد و کسی که میخواهد این کار را انجام دهد باید درباره این موضوع مطالعاتی داشته باشد.

متریالی که در تهیه فیلتر هوا استفاده می شود و به عبارت دیگر مواد اولیه فیلتر هوا به شرح زیر می باشد :

  • فوم مورد استفاده در فیلتر– البته دقت داشته باشید که باید از فوم با کیفیت بسیار بالا استفاده کنید تا بتوانید به مشتری تضمین خرید فیلتر هوا بدهید.
  • کاغذی که در فیلتر هوا از آن استفاده می شود. این کاغذ باید حالت تا خورده داشته باشد . البته نوع دیگری از این کاغذ نیز وجود دارد که با روش های خاص خود استفاده می شود و این کاغذ، کاغذ خام می باشد.
  • یکی دیگر از موارد ومتریالی که در فیلتر هوا استفاده می شود موضوع قالب فیلتر است که یکی از موارد بسیار مهم در مبحث تولید فیلتر هوا می باشد.
  • استفاده از پلی در ساخت فیلتر یکی دیگر از مواد مورد نیاز است.
  • برخی از سازندگان از ام دی اف برای ساخت و تولید فیلتر هوا استفاده می کنند.
  • یکی از نکات و متریال مهم در تولید فیلتر و مواد اولیه فیلتر هوا مطرح است استفاده از چسب برای کاغذ فیلتر هوا است.

تامین مواد اولیه فیلتر هوا

در نظر داشته باشید که این وسیله از متریال های بسیار زیادی درست شده است اما ذکر همه آنها در این مبحث نمیگنجد و ما تنها توانستیم تعداد کمی از آنها را برای شما نام ببریم .

تعدد و تنوع این مواد اولیه به این خاطر است که برای تامین مواد اولیه فیلتر هوا برای ماشین های متفاوت نیازمند مواد اولیه های متفاوتی هستیم بنابراین با توجه به اینکه تنوع ماشین های موجود در بازار بسیار زیاد است تنوع تامین مواد اولیه شان بسیار زیاد است .

بنابراین به توضیحاتی مختصر در این زمینه و مواد اولیه مورد نیاز شان بسنده می کنیم.

البته بهتر است بدانیم که با توجه به تعداد زیاد و تنوع بالای این محصول و تامین مواد اولیه آن ، شرکت پارس متین برای هر فیلتر ، تضمین خرید فیلتر هوا به مشتری می دهد.

بهتر است بدانید که فیلتر مناسب فیلتر هوایی است که بتواند روند سوخت رسانی و بنزین رسانی در اتومبیل شما را بهبود ببخشد . چون یکی از عناصری که در زمینه سوخت رسانی خودرو بسیار مهم است فیلتر است.

پس هرچه تامین مواد اولیه فیلتر هوا بهتر باشد و از مواد اولیه مرغوب تری در ساخت آن استفاده کنیم بهتر است و به عمر بیشتر فیلتر و مسیر سوخت رسانی و حتی گاهی درست تر کار کردن پمپ بنزین کمک خواهد کرد.

از انواع دیگر فیلتر هوا : فیلتر هوا یونی ، فیلتر هوای هپا ، فیلتر هوای کاغذی ،‌ فیلتر هوای کربنی ، فیلتر هوای اسفنجی ، فیلتر هوای uv ، فیلتر هوای روغنی و …

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 11 =